Projekty - investujte do budoucnosti

Finanční dar -nákladová položka - sponzoring

číslo účtu: 5205578001 bankovní spojení: 5500 

Ubytování v přírodě pro rodinu

Příjemné ubytování v krásném prostředí nedaleko lesa s možností velmi zajímavých a rozmanitých aktivit.

Dětská herna

Naše děti se vyvíjejí a mění tak jako svět kolem nás a s nimi jejich hry. My chceme být součástí tohoto vývoje a proto inovujeme naše herní prostory.

V současné době hledáme sponzorské dary z  oblasti kvalitní dětské literatury, výtvarného materiálu, hraček pro rozvoj dovedností, hudebních nástrojů.

Zahrada s herními prvky

V rámci projektu bude Dětská zahrada obohacena o herní prvky. Zaměříme se na obratnost a koordinaci pohybů, současně také na psychiku, schopnost hrát si v kolektivu, navzájem se respektovat a pomáhat si.

V současné době hledáme sponzorské dary z  oblasti certifikovaných herních prvků odpovídajících platným bezpečnostním normám.


IT

Přístup na internet a vzdělávací e-kurzy, které umožní maminkám na mateřské dovolené zvýšit si kvalifikaci a lépe se integrovat zpětně do pracovního procesu.


Děti se seznámí s oblastí IT  formou rozmanitých aktivit v rámci dětského softwaru, odpovídajícího věku dítěte.

V současné době hledáme sponzorské dary a připravujeme novinku :).


PODPOŘIT

Aktuálně

autor:datum: 11.12
Znovu zdobíme perníčky a tvoříme spolu s Vámi :)

autor:datum: 13.05
VSTUP ZDARMA :o). Sejdeme se na Kašpárkohraní. Tentokrát budeme ve spolupráci s Waldorfskou školou zajišťovat zábavu pro nejmenší. Obora Hvězda , Praha 6 v neděli 16.5.2010 od 12.00 - 20.00.Připravujeme pro vás příjemné levné ubytování pro rodinu v krásném prostředí Vysočiny.
Těšíme se na vás